Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Seroki-Parcela - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Wiskitki

Wiskitki(Seroki-Parcela + 15 km)

46 295 €9 850 m² 4,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala 9850 m2, wiskitki, a2. Możliwość najmu mniejszych i większych modułów - na zapytanie. Standard: magazyn klasy A Doki Bramy z poziomy "0" Wysokie składowanie Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnice

Duchnice(Seroki-Parcela + 23 km)

34 000 zł1 330 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcie powierzchnia magazynowo-biurowa, 1330 m2 magazynu oraz 200 m2 biura. Duchnice, węzeł Pruszków A2. Opis: magazyn murowany ogrzewany gazowoposadzka przemysłowa, bezpyłowawysokośc 6mbiuro.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 180 m² 27,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 060 m²

Do wynajęcia przestrzeń usługowo magazynowa w Ożarowie Mazowieckim przy głównej drodze nr 92, o powierzchni 2180 m2. Na parterze duże otwarte pomieszczenie z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Żyrardów

Żyrardów(Seroki-Parcela + 18 km)

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego luksusowego apartamentu w bardzo dobrej lokalizacji w ścisłym centrum miasta a zarazem w otoczeniu zieleni ta oferta jest idealna dla ciebie. Oferuję Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Smolarnia

Smolarnia(Seroki-Parcela + 22 km)

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Prezentujemy do wynajęcia dla firm (dla pracowników) dom wolnostojący w miejscowości Smolarnia gmina Wiskitki. Dom przeznaczony dla zamieszkania dla 5-6 do 8 osób max. Dom murowany, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł200 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna mogąca pełnić rolę magazynu o powierzchni 200m2 Obiekt składa się obecnie z 7 pomieszczeń. Istnieje możliwość aranżacji wnętrza i demontażu ścianek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Błonie

Błonie(Seroki-Parcela + 11 km)

35 200 €8 800 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania 8800 m2, błonie, woj. mazowieckie. Stardard: ogrzewanie możliwość przystosowania obiektu do lekkiej produkcji - po uzyskaniu pozwoleń świetliki oddymianie -.

Szczegóły ogłoszenia